Agentury

VŠP, a.s., nabízí:

  • Zveřejňování volných pracovních míst klienta na webových stránkách školy a v jejích prostorách (na základě dodaných podkladů).
  • Portfolio potenciálních zaměstnanců – absolventů VŠP, a.s. – pro účely uspokojení personální poptávky, za sjednaných smluvních podmínek.
  • Využití prostor školy pro reklamní a komerční aktivity klienta (na základě předchozího projednání).
  • Účast odborníků klienta ve výukovém procesu VŠP, a.s., (přednášky, semináře, vedení diplomových a bakalářských prací, případně vedení specializačních a kvalifikačních kurzů).
  • Pronájem prostor pro kurzy a školení za klubové ceny.

 

VŠP, a.s., uvítá možnost své propagace v prostorách klienta, případně na jeho webových stránkách.
Je připravena podílet se i na dalších aktivitách, které povedou k prohloubení oboustranně prospěšné spolupráce.

 

Trenkwalder a.s.

Heřmanická 1648/5, Ostrava

www.trenkwalder.cz

 

Vysoká škola podnikání, a.s., uzavřela počátkem září partnerskou smlouvu se společností.Trenkwalder a.s., jedním z vedoucích poskytovatelů personálních služeb v České republice. Společnost působí na trhu práce od roku 1991 a svým zákazníkům nabízí komplexní služby v oblasti dočasného přidělení zaměstnanců, jejich vyhledávání a výběru, testování, školení ap. Uchazečům o zaměstnání poskytuje rovněž poradenství a pomoc při jejich kariérním rozvoji. Mnohaleté zkušenosti, odbornost kmenových zaměstnanců Trenkwalder, a.s., a know-how mezinárodní společnosti jsou zárukou úspěšné spolupráce, od které si VŠP, a.s., slibuje intenzivnější propojení výuky a praxe i její zkvalitnění.